fami_fbg32150007
FAMI FBG32150007 steel cover for steel worktop with rubber coating 1500x700x27 mm black
  • Free shipping
  • Delivery by DHL
  • Delivered from Belgium
Product description:
  • Steel cover plate with rubber covering for steel work plates
  • Dim. mm W =1500 D =700 H =27
  • Colour: black
Key features according to our expert
  • Width: 1500 mm
  • Height: 27 mm
  • Depth: 700 mm
  • Colour (manufacturer): Black
  • Color: Black
Specifications / All features
  • Brand: FAMI
  • EAN: 8057711394494
  • Supplier number: FAMI FBG32150007
Width
1500 mm
Height
27 mm
Depth
700 mm